Harmongram, Program

Harmongram imprez plenerowych w Arturówku, jakie odbędą się w 2016r.

Wszystkich mieszkańców Łodzi i nie tylko zapraszamy do magicznego i urokliwego Arturówka na cykl imprez plenerowych pod hasłem:

"Las, słońce, woda i przyroda wzywa Nas..."

Zabierzcie ze soba rodzine, znajomych, kolegów i kolezanki, wybierzcie sie do Arturówka. Kazda impreza plenerowa będzie inna...

Tutaj Ciebie nie może zabraknąć...


Kiedy słyszysz Piknik, myślisz weekend się zaczyna… Dobra zabawa, rowerowy lub pieszy wypad na łono natury, nad wodę, do lasu. Wycieczka dla zdrowia, dla podładowania własnych akumulatorów, czas na spotkania rodzinne, spotkania ze znajomymi - rozmowy, rozrywka, muzyka, zabawa, wspólne biesiadowanie. Smakowanie rozmaitych potraw przy akompaniamencie muzyki, popijając schłodzonym browarkiem lub winem. Czy potrzeba nam czegoś więcej niż łono natury, wyborne jedzenie i wspaniali ludzie.
Tu jest nasze miejsce, tu jest nasz czas... a las, woda i przyroda wita NAS....

Odwiedź każdy z Festiwali Piknikowych organizowanych w tym roku i poczuj osobiście, dlaczego na imprezach plenerowych wszystko inaczej smakuje. Poznaj specyficzne dania charakterystyczne dla poszczególnych regionów a także ludzi zakręconych na punkcie delektowania się smakiem potraw i spraw, by każda następna chwila spędzona na łonie natury była przyjemnością.

Festiwal to dwa dni przepełnione aromatem i różnorodnością wielu kuchni europejskiej i amerykańskiej
Przedstawienie walorów wizualnych, estetycznych i smakowych produktów oraz innych rzeczy oferowanych na festiwalu. Będą to weekendy pełne szkoleń i warsztatów, zawodów, dobrej muzyki, otwartych ludzi i relaksującej atmosfery. Liczymy, iż w trakcie festiwalu odwiedzi bardzo dużo osób w różnym wieku.

Podczas VII edycji bedzie mozna skosztować prawdziwych burgerów amerykańskich, steków z wołowiny długodojrzewajacej i innych potraw.

Dotychczas odbyło się VI edycji podczas których nabieraliśmy doświadczenia. Podczas każdej edycji próbowaliśmy różnych rozwiązań. Każda kolejna edycja pozwalała nam na wydobywanie ducha imprezy i pozwalała pokazać, jak miło spędzać czas na łonie natury, a przy okazji dowiedzieć się czegoś więcej, poznać nowych , interesujących ludzi, wziąć udział w zawodach i pokibicować innym. Bo festiwal to nie tylko piknik, festiwal to przede wszystkim ludzie!

Po wiosennej przerwie festiwale zaczną żyć, po raz kolejny, z jeszcze większą siłą, by przekazywać wrażenia i ducha imprez plenerowych każdemu, kto zaszczyci nas swoją obecnością.

Zapraszamy na wspólne weekendy piknikowe! Wstęp wolny!
Jeżeli masz pomysł, podziel się razem z nami - napisz: piknik@arturowek.eu
Obserwuj nas na Facebooku: https://www.facebook.com/festiwalpiknikowy/

Patronat festiwalu
Współpraca